PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36674}
6,5 110 618
ocen
6,5 10 1 110618
5,1 11
ocen krytyków
Zróbmy sobie wnuka
powrót do forum filmu Zróbmy sobie wnuka

NIE dla ambitnych.

użytkownik usunięty

Dla mas moze byc. Kiedy mysle zle o polskim kinie to mysle wlasnie o takich filmach.

ocenił(a) film na 6

Taaaa mase to ty masz zamiast mózgu. Wolisz oglądać jakieś zagraniczne komedie które nie są wcale śmieszne a żałosne. Albo wolisz oglądać filmy w których bawią się w gangsterkę, i w których to samochody wybuchają po jednym malutkim strzale.

ocenił(a) film na 1

A ja się natomiast zgodzę, bo takiego badziewia to dawno nikt nie stworzył. i co w tym filmie było w ogóle smiesznego? Żenada po prostu.

sia_3

Do Mariusza -"zagraniczne badziewie" Wybacz ale kino amerykańskie jest najlepsze na świecie i Polacy nie dorastają im do pięt.My możemy się pochwalić mała liczbą dobrych filmów(Symetria,Dług,Plac Zbawiciela)a kręcimy dużo małowartościowych filmów dla mas(Nigdy w Życiu,Tylko mnie kochaj,Ja wam pokażę,Świadek koronny,Wiedźmin-hehe,Quo Vadis itd..)"Zagraniczne badziewie"wybacz ale to w Polsce jest badziewie.Zobacz filmy amerykańskie choćby te z ostatnich kilku lat (To nie jest kraj dla starych ludzi,Władca Pierścieni,Gladiator,Za wszelką cenę,Aż poleje się krew,Miasto Boga,Rzeka Tajemnic,Podziemny krąg itd...nie mówiąc już o klasykach jak Ojciec Chrzestny,Lot nad kukułczym gniazdem,Taksówkarz,Wściekły byk,Chłopcy z ferajny,Braveheart,Forest Gump,Pulp Fiction ...

lotr_2

Ja osobiście lubię polskie kino, nawet bardzo. Oczywiście nie wszystkie filmy, ale są takie, którymi Polska naprawdę może się pochwalić. Co do tematu to uważam, iż komedie nie są ambitne i nie powinny być. Komedie oglądamy po to, aby się odstresować, pośmiać. To nie dramat, ale uważam, iż w swoim gatunku film "Zróbmy sobie wnuka" jest świetny.

ocenił(a) film na 6
lotr_2

Przy Władcy Pierścieni i Gladiatorze to ja usnąłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones