PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36674}
6,5 110 618
ocen
6,5 10 1 110618
5,1 11
ocen krytyków
Zróbmy sobie wnuka
powrót do forum filmu Zróbmy sobie wnuka

Tylko oni dopatrują się w nim "wieśniackich tekstów", "żenady", "aktorów serialowych", "humoru dla mas".

Owszem, nie jest to jakieś ambitne kino, ale... przecież to komedia! W dodatku z pięknym morałem, i jeśli ktoś otworzyłby szerzej oczy, mógłby dostrzec prawdziwe przesłanie tego filmu. Mamy tu rodziców, którzy chcą, by ich dzieci się ustatkowały. A absurdalność fabuły, sprawia, że rzeczywiście całość jest śmieszna.

A czytając recenzję portalu, odniosłam wrażenie, że recenzentowi nikt nie zapłacił za promocję filmu, dlatego próbował się tak bezmyślnie wyżyć się na "Zróbmy sobie wnuka".

ocenił(a) film na 4
sile

CYTAT: "A czytając recenzję portalu, odniosłam wrażenie, że recenzentowi nikt nie zapłacił za promocję filmu..." - jak widać są recenzje niesponsorowane, napisane ze szczerego serca. Swiją drogą - ciekawe, ile koksu trzeba wciągnąć albo ile wypić wódki, żeby tak jak kolega Sile dać "Wnukowi" 10/10. Ta ocena jest na filmwebie słownie opisana ARCYDZIEŁO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones